facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Anna Karenina izle

"Anna Karenina izle" için 10 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. sener sener Ocak 15th, 2013 at 23:03

  Filmin güzel olması değil önemli olan.Sitenin dürüst ve güvenilir olması. Bu site bağımlılık yapıyor.Görüntü kalitesi mükemmel.filmler ise güncel.Tüm emeği geçenlerin emeğine sağlık.

 2. seval seval Ocak 19th, 2013 at 02:58

  aşka ınanan ve her ne olursa olsun ona yüreğği ve cesaretı olanlar ıcınn ıdeal bır fılmm

 3. HAVİN HAVİN Şubat 1st, 2013 at 11:51

  Muhteşem bir film. Bunun kitabını da okumuştum. O günden bu güne en sevdiğim kitaptır. Oyuncular, dekor ,kostümler , müzikler hepsi harika. Karakterler kitaptaki özellikleriyle birebir verilmiş. Keira Knightley’nin oyunculuğu ise muhteşem. Basit ve huzurlu bir hayat yerine aşk ve tutkuyu seçen bir kadının hayatının bu şekilde son bulması ne feci. Yalnız Anna öldükten sonra Kont’un perişan halinden de bahsetseydi keşke yönetmen. Ayrıca Kont son bölümde Anna’yla kavga ettikten sonra pişman olup eve geri dönüyordu kitapta. Neyse bir şaheserin en az zarar verilerek filme uyarlanmış şeklidir bu film. Herkese tavsiye ederim. Özellikle de aşka cesareti olanlara.

 4. fadime fadime Nisan 16th, 2013 at 11:13

  film mi ? müthişti kitabını okumuştum ve filmide çok istekli izledim.. tabi site de çok iyi herşy için teşekkürler..

 5. gülsüm gülsüm Ocak 30th, 2015 at 12:00

  Dünya klasiklerinin en önemli romanlarından . Bir romanın sinema filmine uyarlanması her zaman için zordur. hele de bu romanın yazarı Tolstoy ise. Romandaki birçok kısım filme aktarılmamış. zaten aktarılmaması da çok tabii bir durum çünkü roman çok yoğun ama yine de ben başarılı buldum. Hikayesi çok güzel aynı zamanda trajedik. ayrıca filmdeki müziklere bayıldım. Görsel açıdan da harika bir film olmuş kostümler sahne dekorasyon her şey harika Oyunculardan özellikle Anna Karenina karakterine KEİRA KNİGHTLEY’den başkası düşünülemezdi. Keira gerçekten çok iyi oynamış,kadroyu çok sevdim. Ama Aşk ve Gurur filminde Matthew ile sevgili oldukları için bu filmde kardeş olduklarına inanmam zor oldu. . ‘ JUDE LAW ah bu adam hiçbir şey yapmasa da olur varlığı yeter smile ifade simgesi tiyatral severler kesinlikle izlemeli…

 6. Fatoş Fatoş Nisan 7th, 2015 at 22:50

  Teknik olarak süper bir film.Müzikler harika. Konusu Zaten muhteşem söyleyecek fazla birşey yok. Mutlaka izlenilmeli. Siteye de teşekkürler izleme kalitesi çok yüksekti.

 7. asya asya Ekim 15th, 2015 at 17:01

  sırf jude law için izlemek istedim, lakin adamcağız neredeyse hiç görünmüyor hem de acınası bir durumda.

 8. Asrmı Asrmı Kasım 5th, 2015 at 20:28

  Kitabını okudum sıra filminde

 9. FATİH FATİH Mart 29th, 2016 at 18:57

  TAM BİR AŞK FİLMİ

 10. klasikaşktır klasikaşktır Ağustos 16th, 2016 at 19:36

  bir klasiğe göre muhteşem denilebilecek kadar eşsiz ancak bir o kadar dramatik bir film. ayrıca yasak bir aşk yaşamak için bu kadar cesurca hareket edebilen biri için intiharı kabullenmek kolay değil. yazarlar (ki bu Tolstoy bile olsa) karakterlerini çok çabuk intihara itiyorlar.

Sizde film hakkındaki görüşlerinizi belirtin. (Lütfen argo kullanmayın bu şekildeki yorumlar onaylanmamaktadır.)