facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Cosmos Bir Uzay Serüveni izle

"Cosmos Bir Uzay Serüveni izle" için 9 yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. tna tna Nisan 11th, 2014 at 20:30

  tanrı kavramını kullanmadan olaylara alternatif sunuyor
  beğendim.

 2. erol erol Nisan 16th, 2014 at 01:29

  teşekkürler film güzeldi.

 3. Doğancan Doğancan Nisan 17th, 2014 at 14:39

  Bütün gerçekleri yorum yerine bilimsel gerçeklerle ve ilgi çekecek şekilde paylaşıyor ve unutulmaz kişilerle bizi tanıştırıyor

 4. ferhat koçak ferhat koçak Nisan 17th, 2014 at 18:32

  tüm evren ve yaradılış cosmos bir uzay serüveni izleyebilirsiniz.

 5. Sinan Sinan Mayıs 22nd, 2014 at 20:50

  Bu saçmalık Allah ı resmen yok sayan bir saçmalık hiç inandırıcı değil evrim teorisini varsayan düşünen cahiller derim ben bunlara.

 6. baytamay baytamay Mayıs 27th, 2014 at 22:40

  Sinan kardesim, dini ve peygamberleri sorgulamaktan korkmadigin zaman anlayabilirsin bu gercekleri.

 7. Bünyamin Bünyamin Haziran 8th, 2014 at 02:31

  Dini ve peygamberleri sorgulamaktan korkmadığımız zaman mı ? Ben her gün o söyledikleri sorguluyor ve cevaplar arıyorum . Ve her sorgulamamdada dinin varlığı Yaratıcının eserleriyle birebir temas içine giriyorum . Asıl siz insanların ürettiği boş düşünceleri bir kenara bırakıp izlediğiniz videodaki muhteşem manzaraları yaratan Rabbi Yaratıcıyı . Bu eserlerin görebildiğimiz ve göremediğimiz bu muhteşem şeyleri yapan Allahı tanımaya çalışın . Biraz ileriyi görün . Ve bana lütfen evrimi ispatlayın . şunuda asla unutmayın evrimin meydana gelmesi için bir maddeye ihtiyaç vardır o maddenin nasıl geldiğini bana anltın . çünkü evrim dediğiniz şey birşeylerin birşeylere dönüşmesiyle meydana gelir . ve sizin başlangıcta olan maddenin nereden geldiğini bile söyleyecek kanıtınız yok . Ama bizim görüp gördüğünüz herşeyin insan üstü doğa üstü fizik kimya üstü bir Yaratıcı tarafından yaratıldığını haykırıcak kadar kanıtımız var.

 8. Ensar Ensar Haziran 24th, 2014 at 02:27

  izlenmesi gereken Allah’a imanımı arttıran büyüklüğünü, gücünü, azametini birazdaha iyi anlamamızı sağlayan çok güzel bir bilim kurgu belgesel

  Şunlara değinmeden geçemeyeceğim.
  Belgeseli hazırlayan bilim adamlarının ateist olması sebebi ile evrim çok duyacağınız bir kelime olacaktır takılmayın.
  Lakin evrim bir gerçektir. Bütün canlılar doğal dönüşüm yada bence daha doğru terim gelişim geçirirler evrim bu şekilde bir gerçektir. Genler aktarıldıkça evrim kendini gösterir. Özellikle de beyin git gide gelişiyor. Zaten görünen bişey (etrafınızdaki küçük çocuklarla çocukluğunu karşılaştırın) Çok zekiler değil mi. Dahada zekileri gelecek dahada dahada…. işte bu doğal evrim – Doğal seçilim

  Fakat şunuda anlayın müslümanlar olarak anlamalıyız.
  İslam dinine inanmayan birisinin (insan için) yaşamın başlangıcını anlayabilmesi imkansızdır.
  Din kavramını reddettiği için Doğan olarak Hz Ademin cennetten dünya ya gönderilmesini kabul etmezler. Bunun sonucunda da biyere bağlama ihtiyacını atalarımız maymunlardır diyerek karşılarlar. Bırakın onlarınki öyle sizinki Adem olsun ve izleyin ..!
  Lakin zaman kavramınında burda altını çizeyim. O öyle bir Allah ki Zamanı da o yarattı. Dikkat ederseniz bize (dünyaya) göre süre zaman kavramı ile uzaydaki çok farklı. Düşünün ya Allaha göre!
  Herşeyi yaratan o büyük güç sizce zamanın esiri olabilirmi (yarattığının esiri) O ol der olur (anında) ama bize göre 4,5 milyar yıl. OLAMAZ MI?
  Kısacası çok güzel insanı düşünmeye teşfik eden (KURANIN DA BİZDEN İSTEDİĞİ BU DEĞİL Mİ?) güzel bir belgesel.
  Tek dikkat edilmesi gereken şey sapla samanı ayırt edebilmek

 9. murat murat Ağustos 2nd, 2014 at 14:23

  acık bir zihinle izlenirse çok güzel.. ve bizim bilgilerimizin eksikliğinden dolayı tam anlamıyla herkes bu belgeselin tamamını anlayamaya bilir… ve evrim teorisini tanrı inancına inanmadan destekliyor.. evrim hayvanlar üzerinde vardır bunun zaten tanrılık bi işi yok.. iş hayat bulmaya geldigindeyse bunu hala evrim teoremini savunanlarda bulamamıştır… ilk hayat nasıl olmuştur? cevap bulamıyorlar…

Sizde film hakkındaki görüşlerinizi belirtin. (Lütfen argo kullanmayın bu şekildeki yorumlar onaylanmamaktadır.)